gang
10 بهمن 1401 - 10:44

۳۸۷ کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف شد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۳۸۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در یکی از محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سردار کیقباد مصطفایی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی 387 مواد مخدر از نوع تریاک از یک باند قاچاق مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی استان کشف و ضبط شد.

وی با تشریح جزئیات این عملیات، عنوان کرد: تلاش شبانه روزی پلیس مواد مخدر استان و با همکاری سربازان گمنام یک باند قاچاقچی پنج نفره در جاده‌های استان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

مصطفایی با اشاره به اینکه در این عملیات 2 خودرو توقیف شد، افزود: از ابتدای امسال تاکنون حدود 8 تن انواع مواد مخدر در جاد‌ه‌های استان کشف و ضبط شد که در این زمینه 2 هزار قاچاقچی مرتبط با این موضوع دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده و برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر با مرکز فوریت‌های 110 تماس و موضوع را گزارش دهند.

مصطفایی با اشاره به اینکه قاطعانه با قاچاقچیان و‌ فروشندگان مواد مخدر برخورد می‌کنیم، یادآور شد: مبارزه بی‌امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1006939